miljø og landbruk, skogbruk[1]_1000x451
miljø og landbruk, åker_1001x519
miljø og landbruk, kyr på beite
miljø og landbruk, landskap_1000x406

Samkommunestyret

Samkommunestyret fra 12.11.16

 

 

 

Overhalla

Per Olav Tyldum        

pot@overhalla.kommune.no

Ragnar Prestvik    

ragnar.prestvik@ntebb.no

Anlaug Sellæg Asbøll

anlaug@namsos-storsenter.no

Hege Kværnø Saugen

Hege.Saugen@overhalla.kommune.no

Trond Petter Ristad

trond.petter@ristad.no


Fosnes 

 

Trygve J. Sandvik

Trygve-jonny.sandvik@fosnes.kommune.no

Rune Wik

Rune.wik@fosnes.kommune.no

Silje Leirbekk

Silje.Leirbekk@fosnes.kommune.no


Namdalseid 

 

Steinar Lyngstad

steinar.lyngstad@namdalseid.kommune.no

Nina Edel Damås

nina-edel.damas@namdalseid.kommune.no

Arne Bratberg

arne.bratberg@ntebb.no

Iren Halbostad

Iren.Halbostad@namdalseid.kommune.no


Namsos 

 

Arnhild Holstad

Arnhild.Holstad@namsos.kommune.no

Frode Båtnes

Frode.Batnes@namsos.kommune.no

Olav Skaret

Olav.skaret@namsos.kommune.no

Trine Fagerhaug

Kjersti Tommelstad

Lisa Gamst Aglen

Kåre Kvåle

Per Olav Mork

Amund Lein

Anne Cesilie Holm

Stein Tore Wolff

 

Trine.Pedersen.Fagerhaug@namsos.kommune.no

kjersti.tommelstad@hint.no

Lisa-Therese.Gamst.Aglen@namsos.kommune.no

Kare.Kvale@namsos.kommune.no

Per-Olav.Mork@namsos.kommune.no

amund.lein@vinmonopolet.no

epsilon@collett.no

Stein-Tore.Wolff@namsos.kommune.no

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 Utvalg og komiteer

Tip a friendTips en venn Printer friendlySkriv ut
Powered by CustomPublish AS